TEST

Tomasz Kasperek profile picture
Tomasz Kasperek
9 miesięcy temu
Miałem przyjemność skorzystać z usługi odbioru technicznego etapu remontowego i z pełnym przekonaniem mogę polecić współpracę. Całość została przeprowadzona z należytą starannością i dużą skrupulatnością. Pani Edyta zawsze poświęcała wystarczająco dużo czasu, aby dokładnie wytłumaczyć dane zagadnienie, a na wszystkie moje pytania odpowiadała rzeczowo i z dużą cierpliwością. Dzięki temu cały proces był dla mnie w pełni zrozumiały, a odbiór wykonany w sposób rzetelny i profesjonalny. Na zakończenie otrzymałem starannie przygotowany protokół, który w przejrzysty sposób podsumował wszystkie spostrzeżenia.

Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka fachowego i zaangażowanego wsparcia przy odbiorach technicznych.

Jeszcze raz dziękuję!
Odpowiedź właściciela 9 miesięcy temu
Bardzo dziękuję!
Piotr profile picture
Piotr
10 miesięcy temu
Polecam, Pani Edyta to osoba dokładna i bardzo kontaktowa. Odpowiedziała chętnie na wszystkie pytania i wyjaśniła kwestie będące poza zakresem jej obowiązków. Dziękujemy! 🙂
Odpowiedź właściciela 10 miesięcy temu
Bardzo dziękuję 🙂
Rafał Górnik profile picture
Rafał Górnik
10 miesięcy temu
Bardzo rzetelnie wykonana usługa. Profesjonalne podejście, ogromna wiedza. Polecam.
Odpowiedź właściciela 10 miesięcy temu
Dziękuję!
Łukasz Kamiński profile picture
Łukasz Kamiński
11 miesięcy temu
Pani Edyta wykazała się dużą dokładnością, rzetelnością i zaangażowaniem podczas odbioru mieszkania w stanie deweloperskim od spółdzielni mieszkaniowej. Każdy element został starannie sprawdzony, a sporządzona lista usterek umożliwiła uzupełnienie protokołu odbioru zgodnie ze stanem faktycznym oraz przesunięcie odbioru mieszkania na późniejszy termin, po wykonaniu niezbędnych napraw. Polecam usługi tej firmy wszystkim, którzy chcą mieć pewność, że ich nowe mieszkanie spełnia wymagane standardy jakości w momencie odbioru kluczy.
Odpowiedź właściciela 11 miesięcy temu
Bardzo dziękuję!
Iwona Papiez profile picture
Iwona Papiez
11 miesięcy temu
Polecam Panią Edytę do odbiorów mieszkań 🙂 Rzetelna, zorganizowana, przykładająca uwagę do detali. Korzystaliśmy z jej usług przy pierwszym i drugim odbiorze, zwróciła uwagę na wszystko co nie zostało poprawione 👌
Odpowiedź właściciela 11 miesięcy temu
Serdecznie dziękuję!
Nooonapewno profile picture
Nooonapewno
11 miesięcy temu
Z całego serca polecam, mieszkanie 60m zostało sprawdzone w perfekcyjny sposób zapewniając spokój przed kupnem.
Odpowiedź właściciela 11 miesięcy temu
Dziękuję 🙂
Piotr Pawlik profile picture
Piotr Pawlik
11 miesięcy temu
Skorzystaliśmy z usługi odbioru technicznego mieszkania i jesteśmy bardzo zadowoleni. Szczegółowość i spostrzegawczość pani Edyty jest nieprawdopodobna. Po odbiorze deweloper dostał jasną listę elementów wymagających poprawki a my wskazówki dotyczące następnych kroków. Polecamy
Odpowiedź właściciela 11 miesięcy temu
Dziękuję serdecznie!
Wojciech Dziuba profile picture
Wojciech Dziuba
12 miesięcy temu
Z pełnym przekonaniem mogę dać 5 gwiazdek. Odbiór mieszkania przez Panią Edytę został wykonany bardzo precyzyjnie. Zwróciła uwagę na każde najmniejsze niedociągnięcia. Polecam
Odpowiedź właściciela 12 miesięcy temu
Bardzo dziękuję 🙂
Fantastyczna obsługa, solidna, fachowa i zawsze na czas!
Bardzo dziękuję!
Odpowiedź właściciela 1 rok temu
Dziękuję uprzejmie!
Ula Grabowska profile picture
Ula Grabowska
1 rok temu
Polecam, odbiór przeprowadzony sprawnie i dokładnie.
Odpowiedź właściciela 1 rok temu
Dziękuję!